VÝVOJÁŘ | EMBEDDED SYSTÉMY | C, C++

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
12-16-394057
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi zkušený vývojář nebo čerstvý absolvent? Vyznáš se v programování elektroniky?

V tom případě hledáme právě tebe!

Do výrobní firmy ve Zlíně hledáme VÝVOJÁŘE EMBEDDED SYSTÉMŮ!

Tvou náplní práce bude:

  • programování v jazycích C a C++
  • programování mikrokontrolerů
  • tvorba webového rozhraní pro správu a konfiguraci systémů
Požadavky

MUSÍTE MÍT:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti IT
  • zkušenost s programováním v C/C++
  • znalost principů algoritmizace

VÝHODOU BUDE:

  • znalost C# a Javascriptu
  • zkušenost s embedded systémy, NFC a návrhem DPS
Benefity
  • flexibilní pracovní dobu s možností práce z domova
  • práci pro dynamicky rostoucí společnost se zahraničním kapitálem
  • možnost dalšího profesního i osobního růstu
  • jazykový kurz angličtiny
  • dovolenou 4 týdny s možností nadstandardní dovolené 5 dnů navíc
  • firemní akce v průběhu roku
  • kvalitní pracovní zázemí s moderním přístrojovým vybavením
  • firemní stravování s příspěvkem ve výši 80 %
  • 2× týdně dávka vitaminů v podobě čerstvého ovoce
  • místo výkonu práce: Zlín