VÝVOJÁŘ C# - ASP.NET Core/Vue.js nebo React

Referenční číslo
16-16-370484
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledám do týmu vývojářů dalšího skvělého kolegu pro pobočku Brně, kde sídlí vlastní divize výroby a vývoje těch nejmodernějších zabezpečovacích technologií na trhu.

O čem je náplň práce?

  • stát se součástí a přispět k vývoji 2 vlastních produktů společnosti - přístupový a zabezpečovací systém inteligentních budov a monitorovací systém a její grafická nádstavba
  • Samostatné řešení vývojových úkolů s možností aktivní účasti během analýzy
  • Optimalizace stanovených algoritmů a databázových dotazů
Požadavky
  • Vzdělání se zaměřením na IT
  • Programování v C#
  • zkušenost s vývojem na .NET platformě
  • znalost SQL databázových systémů
  • HPP i částečný úvazek, který přizpůsobíme tomu, že potřebuješ dostudovat
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • multi-sport karta apod.
  • Pohodový kolektiv
  • Práce v centru Brna s dobrou dopravní dostupností