VÝROBNÍ TECHNIK/TECHNIČKA | 1 SMĚNA

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-18-373346
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Ve výrobě jsi jako ryba ve vodě? Pak hledáme možná právě tebe! Budeš mít na starosti například prototypy nových produktů a jejich testování. Budeš v úzké spolupráci s výrobou a kvalitou. A co dalšího tě čeká?

  • Programování a nastavování CNC obráběcích center
  • Technologické postupy na středisku broušení
  • Zajišťování potřebných přípravků
  • Zkoušení nových programů a jejcih následná korekce
  • Zlepšování pracovišť a jednotlivých kroků ve spolupráci s mistrem

Jsi absolvent? Nevadí! Jestli máš schopnosti a chuť se učit, hodíš se k nám!

Požadavky

Co bys měl/a mít?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • NJ velkou výhodou, alespoň základy
  • Znalost tiskáren Latex a MIMAKI výhodou
  • Manuální zručnost a logické uvažování
Benefity
  • 13. mzda
  • Mimořádné odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Kafeterie - 1 000 Kč navíc každý měsíc
  • Jazykové kurzy
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jeho rodinu
  • Sportovní den pro zaměstnance a další teambuildingové akce
  • Vánoční dárky