Výrobní technik / údržba| Praha!

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
2-18-370535
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Tradiční česká společnost rozšiřuje tým techniků. Pojďte se stát součástí tradice a nepracujte na směny!

Společnost se zaměřuje na potravinářskou výrobu a v roce 2020 postavila novou výrobní halu. Disponuje 8 linkami ve 2 výrobních halách. K dispozici je pro techniky vlastní zázemí. Je pořeba držet pohotovosti na týdenní bázi. S rozšířením týmu dojde k rozprostření.

Náplň práce:

  • Každodenní údržba strojů
  • Stavební elektroinstalace
  • Aktivní účast na nových investicích (montáže strojů, příprava elektroinstalace)
Požadavky
  • Vyučen nebo SŠ (oblast elektro výhodou)
  • Vyhláška 50 §5 minimálně
  • Zkušenost s údržbou ve výrobě
  • Samostatnost a pečlivost
  • Řidičský průkaz B
  • Ochota držet pohotovost
Benefity
  • 4 týdny dovolené
  • Příspěvek na stravu
  • Příspěvek na dopravu lze také domluvit