VÝROBNÍ PLÁNOVAČ/KA

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
6-18-382308
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pohyboval/a ses už někdy ve výrobní společnosti a máš přehled o výrobních procesech? Dokážeš si ohlídat skladové zásoby a dodržet slíbené termíny? Neustálá koordinace a řešení denních problémů bude Tvým denním chlebem. Pokud Ti ještě k tomu všemu vyhovuje každodenní komunikace v AJ/NJ, pak hledáme právě Tebe!

Do výrobní společnosti na Třebíčsku hledáme kolegu/kolegyni na pozici VÝROBNÍ PLÁNOVAČ/KA! Člověk spolehlivý, zodpovědný, pečlivý a samostatný = zn. IDEÁL! Pokud rád/a pracuješ v týmu a nechceš stereotyp, pošli nám Tvůj životopis!

Požadavky
  • SŠ vzdělání (strojírenské/technické zaměření - výhodou)
  • Praxe 2 roky s plánováním a objednáváním materiálu/logistikou/skladovým hospodářstvím apod. ve výrobní společnosti
  • Komunikativní znalost AJ/NJ
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost seberealizace a seberozvoje
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění