VÝROBNÍ OPERÁTOR/KA 240,-Kč/h

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
12-18-405983
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Prostějovská firma přijme spolehlivé lidi na pozici OPERÁTOR/KA KOVOVÝROBY.

NÁSTUPNÍ BONUS 35000 Kč

Náplní práce operátora není nic složitého.

  • obsluha jednoúčelových strojů ve strojírenské výrobě (vložit, upnout,vyjmout, zkontrolovat)
  • montážní práce (něco smontovat dohromady)
  • manipulace s výrobky nebo díly v rámci dílny
  • dodržování kvality (občas přeměřím dílec)
  • nejedná se o pásovou výrobu
  • není potřeba předchozí zkušenost, naučíme

Nástup co nejdříve na HPP do kmene, dlouhodobá práce.

Požadavky
  • ochota dělat na 12tky (krátký/dlouhý týden)
  • odpovídající zdravotní stav
  • zodpovědnost
  • požadujeme prohlídku provozu, abyste věděli do čeho jdete
Benefity
  • dlouhodobé zaměstnání
  • dobré peníze
  • kariérový růst
  • 13. mzda
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
  • nadstandardní benefity, firemní akce atd.