VÝROBNÍ MISTR | 1 SMĚNA | AŽ 50 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-18-393118
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti na pozici mistra ve výrobě a unavuje Vás už směnný provoz? Chcete pracovat jen na 1 SMĚNU? Poohlížíte se spíše po administrativní pozici, než čistě po pozici výrobní?

Do výrobní společnosti okr. Žďár nad Sázavou hledáme VÝROBNÍHO MISTRA - ADMINISTRATIVNÍ POZICE, kdy si skutečně odpočinete od směn a pohybovat se budete spíše po kanceláři. Na starosti budete mít chod oddělení, koordinaci práce podřízených, dodržování výrobního plánu, BOZP a další.

Pro více informací jsem Vám k dispozici.

Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenosti na pozici mistra
  • Prokazatelné zkušenosti s vedením lidí
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování