VÝROBNÍ INŽENÝR | STROJÍRENSTVÍ – AUTOMOTIVE | 60 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-10-406276
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený supervizor ve strojírenství a Vaše srdce bije pro automotive?

Pak máme skvělou pracovní příležitost přesně pro Vás!

SUPERVIZOR TECHNOLOGIE

Co Vás na této pozici čeká?

  • Zpracování technologických standardů
  • Řízení činností týmu v rámci svěřených linek
  • Určování technologické vyrobitelnosti nových projektů
  • Kontrola aktuálnosti diagramů průběhů procesů (Process Flow Chart)
  • Odpovědnost za aktuálnost P-FMEA a účast na PFMEA schůzkách
  • Navrhování konstrukčních úprav výrobního zařízení
  • Sledování stavu výrobních linek ve spolupráci s PCT týmem a řešení vzniklých problémů
  • Sledování produktivity a efektivnosti linek, návrhy technických zlepšení pro zvyšování těchto parametrů, omezování prostojů a zmetků
  • Řešení projektů SIX SIGMA, neustálé zlepšování výrobních linek
  • Uvolňování výrobních dokumentací do sériové výroby
  • Stanovení předpokladů nákladů spojených s technologickými změnami v rámci nových projektů.
Požadavky

Jaké máme požadavky od Vás?

  • Min. 2 roky na obdobné pozici, automotive výhodou
  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • AJ nebo NJ na dobré úrovni (B1)
  • Znalost práce v MS Office, CAD, MS Project, Minitab, SAP
  • Čtení technické dokumentace, Statistické metody, Metodika 8D, Kamerové systémy, SDP studio (Traceabilita), 5S, PFMEA/CP/PF metodika
  • Zkušenost s vedením lidí
Benefity

Co všechno Vám za to nabídneme?

  • Pracovní doba 37,5 hodin týdně
  • Cafeteria systém 700,- Kč/měsíčně (po zkušební době)
  • Až 18.000,- Kč roční prémie s listopadovou výplatou
  • Dotované závodní stravování (až 55% z ceny jídla)
  • 700,- Kč/měsíčně příspěvek na penzijní připojištění
  • 1 týden dovolené nad rámec zákonem stanoveného rozsahu, tedy 5 týdnů
  • Odměny až 30.000,- Kč do kafeterie za doporučení známého
  • Věrnostní odměny za 3 a více let pracovního poměru ve společnosti
  • Soutěže a akce pro zaměstnance (Den otevřených dveří, soutěže o vstupenky na kulturu a zážitky atp.)