VÝROBNÍ ANALYTIK

Referenční číslo
11-18-364491
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte rád tabulky a čísla? Orientujete se dobře i v IT oblasti? Znáte PLM? Hovoříte výborně anglicky?

Aktuálně obsazujeme pozici

Vaší náplní práce bude:

  • podpora a rozvoj kvality dat (sběr dat, procesy, měření, atd.)
  • přímý sběr a analýza výrobních dat a příslušné procesní dokumentace
  • práce ve Windows PLM, SAP a webových aplikacích
  • pravidelný reporting
  • konstantní podpora prodeje/obchodu a oddělení controllingu
  • analýza stávajících, předešlých i plánovaných produktových řad, příslušných zpráv; následná analýza a porovnání
  • kooperace v rámci mezinárodního týmu
Požadavky
  • min. bakalářské vzdělání technického zaměření
  • velmi dobré analytické schopnosti
  • angličtina na úrovni profesionálního vyjednávání
  • velmi dobrý technický background
  • znalost pravidel mezinárodního obchodování
  • znalost procesu řízení kompletního životního cyklu produktu (PLM)
  • výborná znalost nástrojů MS Office (Excel, Visual Basic)
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • samostatnost, proaktivita, otevřenost novým způsobům a řešením
Benefity
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy
  • penzijní připojištění
  • kulturní akce
  • parkovací místo v centru města
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost home office (až 2 dny v týdnu)