Výroba loketních opěrek - 2 směnný provoz - LIBEREC

Plný úvazek
Mzda
23 000 - 25 000 Kč
Referenční číslo
11-18-372304
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi týmový hráč?

Nevadí ti práce ve výrobě a směnný provoz? Pak hledáme právě tebe!

Práce je fyzicky náročnější ve 2 až 3 směnném provozu.

Nástupy možné IHNED.

Staň se i TY součástí našeho týmu!

Požadavky
  • manuální zručnost
  • ochota pracovat na směny
  • spolehlivost
Benefity
  • srovnatelné podmínky s kmenovými zaměstnanci
  • zákonné příplatky - odpolední směna, práce o víkendu, svátek, přesčas
  • bonus za beznemocnost 2 000 Kč
  • dotované závodní stravování za 29,- Kč nebo 39,- Kč
  • 4 týdny dovolené , 5 dnů placeného volna na Vánoce
  • 13. a 14. plat
  • vstupenky na sportovní utkání zdarma
  • zvýhodněné permanentky
  • masáže v areálu společnosti
  • možnost přestoupení do kmenového stavu již po 3.měsíci