VÝPOČTÁŘ | VÝVOJOVÉ CENTRUM

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-22-356219
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Je Vám blízké akademické prostředí a rádi by jste v něm zůstali nebo se k němu vrátili?

Máte už za sebou magisterské vzdělání v oboru aplikovaná mechanika, jste absolventem matematicko-fyzikální fakulty či fakulty s podobným zaměřením?

Čtěte dál!

Hledáme šikovného kandidáta na pozici VÝPOČTÁŘE!

Budete mít na starosti:

  • vývoj a programování simulačních metod a SW nástrojů
  • výzkum a vývoj v oblasti virtuálního obrábění, modelování dynamických vlastností obráběcích strojů a interakce stroj – nástroj – obrobek
  • spolupráce na dlouhodobých výzkumných projektech a projektech spolupráce s průmyslem
  • možnost absolvování doktorandského studia
  • publikační činnost – odborné publikace, výzkumné zprávy
Požadavky
  • programovací jazyky (C, C++, C#), Matlab/Simulink
  • zkušenosti ve výpočtech MKP výhodou (ANSYS, ANSYS Workbench)
  • přehled v numerické matematice a metodě konečných prvků výhodou
  • znalost angličtiny na dobré úrovni (hlavně práce se zahraničními publikacemi)
  • schopnost samostatného a kritického myšlení
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • smysl pro týmovou spolupráci
Benefity
  • stravenky
  • 6 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • mobil a notebook
  • možnost náhradního volna
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení