Vstupní pozice do světa IT - Podpora IT oddělení

Plný úvazek
Mzda
140 - 160 Kč
Referenční číslo
2-16-365489
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do našeho týmu IT oddělení v Graftonu hledáme člověka na 2,5 dne v týdnu. Pozice je vhodná například pro studenty. Dny, kdy budete chodit do práce si můžete přizpůsobit, jak budete potřebovat.

Budete pravou rukou pro náš IT tým a pomáhat jim s různými podpůrnými pracemi.

Typickou náplní práce bude např.:

  • přijetí, evidence a odepisování notebooků a jiných zařízení
  • kontrola inventury a jejich podkladů
  • běžná administrativa
  • úprava prezentací v MS PowerPoint
  • tvorba tabulek v MS Excel
  • e-mailová komunikace
  • komunikace napříč pobočkami v českém i anglickém jazyce

Tato pozice je ideální vstupní pozice do IT světa. Budete moct přihlížet a dozvědět se o tom, jak funguje IT oddělení, které zahrnuje infrastrukturní, softwarové i analytické odborníky. Jak vypadá např. Asset Management, příprava budgetu a poznáte celý životní cyklus práce v IT.

A pokud se Vám u nás bude líbit, budete mít možnost se časem také posunout dále.

Uvítáme komunikativního člověka, kterého láká svět IT a má smysl pro humor :-).

Práce je na DPP a DPČ.

Zaujala Tě naše nabídka? Pak neváhej a pošli nám svůj životopis.

Požadavky
  • dobrá znalost MS Office (hlavně Word, PowerPoint a Excel)
  • umět psát emaily gramaticky správně v českém i anglickém jazyce
  • znalost obchodní korespondence
  • mít smysl pro detail, být pečlivý, organizovaný, samostatný a komunikativní
  • zvládat multitasking
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Porozumění IT oddělení
  • Možnost v budoucnu specializace
  • Práce na mezinárodní úrovni – aktivní využívání anglického jazyka