KONTROLA KVALITY | 2 SMĚNY

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
6-10-392147-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pojď nám pomoct s výstupní a procesní kontrolou! Budujeme nový tým na kvalitě!

V ryze české zámečnické společnosti hledáme kolegy s bystrým okem, kterému neunikne žádná závada nebo kaz :-)

Co budeš dělat?

  • Kontrola vstupních materiálů.
  • Kontrola vyráběných dílů ve všech fázích procesu.
  • Provádění záznamů z realizovaných měření a kontrol.
  • Dokumentování a evidence neshodných dílů.
  • Kontrola provozní a technické dokumentace na pracovišti.
  • Vypracování měrných protokolů, vzorkovacích zpráv.

TVOJE ŠANCE NASTARTOVAT KARIÉRU NA KVALITĚ!

Máš kámoše? Vezmi ho s sebou!

Požadavky
  • SOU/SŠ - technické/strojírenské obory
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Ochota práce ve dvousměnném provozu
  • Zkušenost z výrobního prostředí výhodou!
  • práce přímo jako kmenový zaměstnanec (po půl roce smlouva na dobu neurčitou)
  • 25 dní dovolené!
  • stravenky
  • výhodný mobilní tarif pro Tebe a Tvou rodinu!
  • rodinný podnik, všichni se tu známe
  • možnost profesního růstu