VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ÚSEKU

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 65 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
9-10-404951-3
Popis pozice

Jako VEDOUCÍ/SUPERVIZOR VÝROBY bude vaším úkolem:

  • Zodpovídat a organizovat výrobu
  • Vést a optimalizovat postupy výrobního procesu
  • Monitorovat dodržování bezpečnostních a pracovních standardů
  • Podílet se na projektech neustálého zlepšování
  • Plánování směn, administrativní úkoly personálních záležitostí
  • Plánování a kontrola výrobních plánů
  • Navrhovat zlepovací procesy a zavádět je do výroby
  • Tvorba reportních zpráv
Požadavky
  • SŠ technického zaměření
  • komunikativní anglický jazyk
  • praxe na obdobné pozici ve výrobním podniku
  • dobrá znalost práce na PC, MS Office, SAP (či jiný SW)
  • znalost LEAN metod
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy školení
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dojíždění