VEDOUCÍ VÝSTUPNÍ KONTROLY

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
6-10-360976
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Na úsek kvality mezioperační a výstupní kontroly hledáme nového kolegu. Jak si Vás představujeme? Praxe v oblasti kvality je jistá. Určitě nás oslovíte, pokud přicházíte ze strojírenské společnosti mimo automotive. Vedení lidí máte v malíčku a baví Vás to. A v neposlední řadě je pro Vás motivací vymýšlet nové věci, zlepšovat, nastavovat - to bude velká část Vaší práce.

Pokud se v tom vidíte, neváhejte zaslat svůj životopis.

Vaším úkolem bude:

  • odpovědnost za vedení kvality na úseku mezioperační a výstupní kontroly
  • řízení týmu lidí ve dvou výrobních závodech
  • zpracování nové metodiky při identifikaci kořenové příčiny
  • stejně tak z hlediska stanovení nápravných opatření
  • pravidelná komunikace se zákazníkem
  • interní / externí audity
  • reporting a analýza získaných dat
Požadavky
  • zkušenosti s výrobní kvalitou ve strojírenství (mimo automotive)
  • předchozí praxe na vedoucí pozici, řízení lidí
  • znalost ISO 9001
  • zkušenosti s audity
  • ŘP sk. B, aktivní řidič
  • ochota pravidelného cestování (mezi 2 závody, Vysočina - Východní Čechy)
Benefity
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • týden dovolené navíc
  • 13. mzda
  • referenční auto
  • životní / penzijní připojištění
  • stravenky
  • kurzy a profesní rozvoj