VEDOUCÍ VÝROBY - PLZEŇ

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
9-18-372328
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máme zde příležitost pro VEDOUCÍHO VÝROBY!

Chcete vést větší tým zaměstnanců ve výrobě? Spolupracovat s vedoucími napříč odděleními, vést meetingy, plánovat rozpočet výroby a její náklady?

Chcete se podílet na zlepšování procesů a jejich nastavování?

Pokud máte v malíku LEAN, 5S a další principy ozvěte se nám a zašlete životopis. Popovídáme si o podrobnostech.

Požadavky
  • zkušenosti na pozici vedoucího výroby
  • zkušenosti s vedením většího počtu zaměstnanců (ideálně automotive)
  • zaměření na LEAN management, zlepšování a optimalizaci výroby, 5S
  • dobré organizační schopnosti, zodpovědnost
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • dotované stravování
  • flexipasy
  • příspěvky na dopravu
  • profesní vzdělávání
  • příspěvky na životní/penzijní připojištění