VEDOUCÍ VÝROBY | od 55 000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
7-10-402002-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti jako VEDOUCÍ ve VÝROBĚ či velmi podobnou praxi?

Pro středně velkou strojírenskou firmu hledáme parťáka na pozici VEDOUCÍHO VÝROBY/SUPERVIZORA.

Náplň Vaší práce:

  • vedení a organizace výroby, aby byla zachován bezproblémový chod směny
  • zodpovědnost za efektivní nakládání s materiálem a veškerými zdroji
  • plnění plánů expedice
  • práce se systémem HELIOS iNuvio
  • vylepšování interních procesů
  • kontrola a dodržování pracovních technologických procesů
  • dodržování zásad BOZP a PO
  • spolupráce s odděleními napříč firmou
Požadavky
  • SŠ technické vzdělání nebo SOU s praxí na velmi podobné pozici
  • čtení v technické dokumentaci
  • znalost MS Office prostředí (primárně Excel, Word)
  • praxe s informačním systémem HELIOS iNuvio VÝHODOU
  • zkušenosti s vedením týmu (desítky)
  • ambice organizovat podřízené zaměstnance
  • komunikační a organizační dovednosti
Benefity
  • pro uchazeče z jiného regionu relokační balíček
  • závodní stravování
  • stravenky
  • pružná pracovní doba
  • po 12 měsících ve firmě bonus 20 000 Kč formou Cafeterie