VEDOUCÍ VÝROBY | NOVÝ BYDŽOV

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
5-18-400546-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného vedoucího výroby, který se připojí k našemu týmu a povede náš výrobní provoz , který se zaměřuje především na zemědělský a potravinářský průmysl.

Proto je podmínkou pro přijetí zkušenost a praxe právě v potravinářském či zemědělském průmyslu.

Pokud máte praxi v jedné či druhé výrobní sféře, budeme se těšit na Váš životopis!

Co Vás na pozici čeká:

  • Plánování, organizace a řízení výrobních operací a procesů
  • Dodržování stanovených cílů v oblasti kvality, produktivity a nákladů
  • Sledování vývoje v oblasti výrobních technologií a případná implementace nových postupů
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti z potravinářského nebo zemědělského průmyslu podmínkou
  • Minimálně 2 roky zkušeností na vedoucí pozici ve výrobě
  • Silné organizační a řídicí schopnosti s důrazem na dosahování výsledků
  • Technické znalosti a porozumění výrobním procesům
  • Schopnost identifikovat a řešit problémy a přijímat strategická rozhodnutí
Benefity
  • Finanční ohodnocení odpovídající výkonu a schopnostem
  • Bonusová složka
  • Flexibilní pracovní doba
  • Poukázky na sport, relaxaci a kulturu
  • Stravenky
  • Neustálé odborné vzdělávání a profesní rozvoj