VEDOUCÍ VÝROBY | NJ

Plný úvazek
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-10-402937-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro inovativní výrobní společnost na Třebíčsku hledáme zkušeného profesionála ve výrobě, který nejen ovládá výrobní procesy, ale také má neustálou touhu objevovat nové možnosti! Nabízíme nejen zajímavý produkt, ale i inspirativní pracovní prostředí.

Tvoje role u nás bude zahrnovat:

  • Kompletní správu výrobního procesu
  • Aktivní zapojení do rozvoje firmy v oblasti výroby
  • Efektivní vedení týmu (včetně mistrů a technologů)
  • Odpovědnost za optimalizaci výroby
  • Implementaci inovativních technologií a výrobků

Máš rozsáhlé zkušenosti z výroby, baví tě vedení týmu, zvládáš komunikaci v němčině a hledáš nové a vzrušující výzvy, neváhej nám dát vědět!

Požadavky
  • Minimálně SŠ s technickým, strojírenským zaměřením
  • NJ na úrovni B2
  • Minimálně 3 roky praxe s vedením výroby
  • Zkušenosti se zpracováním plastů
  • Hledáme technika tělem i duší
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda dle hospodaření společnosti
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Závodní stravování