VEDOUCÍ VÝROBY| MIMO AUTOMOTIVE| Žatec

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
8-18-365290
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte pracovní příležitost mimo automotive průmysl? Máte zkušenosti s vedením lidí ve výrobě? Nevadí Vám, že si sem tam zamažete ruce, protože kravaťáka rozhodně nehledáme!

Hledáme VEDOUCÍ VÝROBY, který/á bude mít na starosti výrobní proces, expedici.

  • vedení a motivace pracovního týmu (do 40 pracovníků)
  • dohled nad plynulým chodem výroby a plnění nastavených cílů
  • strategické plánovaní a nastavení výrobních kapacit
  • plná zodpovědnost za řešení personálních a technických problémů ve výrobě
  • spolupráce s dalšími odděleními ve společnosti
  • tvorba přehledů a analýz výrobních dat
Požadavky

Koho na pozici Vedoucí výroby hledáme?

  • SŠ vzdělání - technického zaměření
  • zkušenosti s vedením pracovního týmu
  • alespoň 3 roky zkušeností na obdobné pozici
  • organizační a komunikační schopnosti
  • znalost a dobrá orientace práce na PC
  • znalost anglického jazyka Vám bude - VÝHODOU!
Benefity
  • pružná pracovní doba
  • telefon a notebook
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • odměny za výkony a kvalitu
  • výuka jazyků AJ, NJ v rámci pracovní doby v místě pracoviště