Vedoucí výrobního úseku | KARLOVARSKO

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
9-10-406138-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi s vedením výroby/výrobní skupiny? Hledáte novou pracovní výzvu?

Tak zašlete vaše CV a probereme možnosti!

Vaším úkolem bude:

  • samostatně vést a organizovat tým pracovníků ve výrobě a motivovat zaměstnance k dosažení nejlepšího výkonu
  • dohlížet na dodržování bezpečnostních a ochranných opatření a pracovních postupů v souladu s interními
  • Sledovat průběh výrobních procesů, plnění stanovených cílů
  • zpracovávat reporty pro vedení společnosti
  • řešit neplánované a krizové situace během výroby a spolupracovat s ostatními odděleními v rámci společnosti.
Požadavky
  • min. SOU technické směru
  • předchozí praxe jako mistr/vedoucí výroby
  • dobrá znalost MS Office
  • cizí jazyk výhodou
  • ochota práce na směny
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • bonusy/prémie
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • stabilita
  • a mnoho dalšího