Vedoucí úseku obrábění | mimo automotive

Referenční číslo
11-18-357103
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Znáte velmi dobře proces obrábění? Orientujete se v jednotlivých technologiích a programování CNC? Máte min. SŠ technického zaměření a zkušenost s vedením malého kolektivu lidí?

Aktuálně hledáme člověka, s velmi dobrými technickými znalostmi a schopností vést menší tým technologů.

Na pozici

budete:

  • vést a rozvíjet tým technologů
  • řídit oddělení technologie a všechny činnosti s tím spojené
  • účast na tvorbě plánu údržby strojů a nástrojů
  • zavádění nových produktů a technologií
  • zodpovědnost za normování výroby
  • tvorba kalkulací, návrhy výrobních procesů
Požadavky
  • SŠ technického zaměření
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • velmi dobrá znalost výrobních technologií - opracování kovů
  • zkušenosti a znalost CNC obrábění a programování CNC strojů
  • zkušenost s vedením týmu podřízených
  • samostatnost, proaktivita, schopnost návrhu nových řešení a zlepšování procesů
  • přirozená autorita
  • pozitivní přístup k přiděleným úkolům, ochota se vzdělávat a učit se novým věcem
  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
Benefity
  • Jednosměnný provoz
  • Nástup možný ihned / dle dohody
  • Práce na plný pracovní úvazek
  • Perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
  • Možnost seberealizace – odborný profesní růst
  • Příspěvek na stravování, jazykové a další vzdělávací kurzy, firemní benefity
  • 13. plat
  • příspěvek na stravování (Gastro Card, vlastní jídelna nebo v terénu)
  • 3 dny zdravotní volno / Sick Day
  • intenzivní odborná školení v ČR i zahraničí, vlastní školící centrum
  • hrazené jazykové kurzy
  • mobilní telefon, notebook