VEDOUCÍ ÚDRŽBY | AJ nebo NJ

Plný úvazek
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-10-406700-1
Popis pozice

Výrobní firma na Vysočině hledá VEDOUCÍHO ÚDRŽBY! Jste připraveni na nové výzvy a toužíte být součástí dynamického týmu? Nabízíme nejen zajímavou práci a produkt, ale také prostor pro vaši kreativitu a osobní růst.

Připojte se k nám!

Co od vás očekáváme?

  • Schopnost motivovat a řídit tým údržby
  • Efektivní správu údržby strojů za účelem dosažení optimálního výkonu
  • Schopnost přistupovat kreativně k optimalizaci nákladů na údržbu
  • Zkušenost se správou strojů a zařízení
  • Zajištění nepřetržitého provozu výrobních procesů
  • Plánování práce s důrazem na strategickou efektivitu a kvalitu
Požadavky
  • Min. SŠ strojírenského zaměření
  • Alespoň 2 roky praxe s vedením oddělení údržby
  • Jde nám o zkušenosti s vedením týmu lidí, hledáme leadera :)
  • Znalost AJ nebo NJ alespoň na úrovni B1 (mezinárodní společnost)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda dle hospodaření společnosti
  • Flexibilní pracovní doba
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvky na vzdělávání