Vedoucí údržby a správy budov | mimo automotive

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
11-21-346813
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi jako vedoucí údržby nebo správy budov? Pak nám reagujte na tuto zajímavou příležitost!

Vaší náplní práce bude:

  • plánování a provádění preventivní údržby
  • budgeting
  • sledování nákladů na opravy strojů a zařízení
  • jednání s externími partnery
  • vedení týmu podřízených (cca 7 lidí)
  • standardizace procesů a jejich zlepšování
  • implementace nových technologií a zařízení
  • implementace legislativních požadavků (BOZP, PO, EMS) napříč organizací
  • organizace provádění revizí a kontrol všech zařízení
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti správy budov nebo údržby strojů
  • alespoň dva roky praxe na obdobné pozici
  • praxe s vedením menšího týmu
  • zkušenosti v oblasti BOZP nebo PO
  • znalost práce v SAP, MS Office
  • vyhláška č.50, §6 a výše výhodou
  • preciznost, logické myšlení
  • zaměřenost na procesy, znalost principů industry 4.0
Benefity

Pružná pracovní doba

5 týdnů dovolené

Penzijní / životní pojištění

Stravenky

Zvýhodněné tarify od Vodafonu

Výběr nápojů na pracovišti

Očkování

Bezproblémové parkování