VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
9-10-400480
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máme zde příležitost pro VEDOUCÍHO ÚDRŽBY!

Chcete vést menší tým zaměstnanců v údržbě a být kontaktní osobou pro externí dodavatele? Baví Vás vedení údržby, ale také správa budov a vozového parku?

Možná právě tato pracovní pozice je ta pravá pro Vás.

Budete mít na starosti plánování oprav, revizí a preventivní údržby a správu skladu náhradních dílů. Nemine Vás také příprava rozpočtu pro přidělený úsek.

Představujeme si již zkušené kandidáty s praxí na obdobné pozici a aktivní znalostí anglického jazyka nebo německého jazyka

Pokud se v této pozici " najdete", dejte nám o sobě vědět zasláním Vašeho aktuálního životopisu.

Požadavky
  • Technického vzdělání
  • Praxe na obdobné pracovní pozici
  • Zkušenosti v oblasti údržby a správy budov
  • Schopnost vést tým
  • Schopnost jednání s dodavateli a jejich výběr
  • Orientace v technické a stavební dokumentaci
  • Aktivní znalost anglického jazyka, případně německého jazyka
  • MS Office
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 100 Kč stravenky
  • roční odměny až 15%
  • jazykové kurzy a vzdělání
  • u dělníků:

25 Kč/hod za noční směnu

bonus za docházku

20% osobní ohodnocení

Dělnické pozice:

  • nástupní mzda 20 000 Kč/měs.
  • po 1. měsíci prémie ze základní mzdy až 28% (až 5 600 Kč)
  • po 2.roce navýšení základní mzdy o 1000 Kč
  • příplatek za noční směnu 25 Kč/hod.
  • příplatek za nedělní směnu 50%
  • příplatek za práci ve svátek 150%
  • příspěvek na dovolenou - poukázky flexipass až 19 000 Kč/rok
  • stravenky 100 Kč/den
  • příspěvek na penzijní připojištění až 4 166 Kč/měs.
  • odměny zaměstnancům při životním jubileu
  • pitný režim na pracovišti zdarma
  • výuka cizích jazyků (anglický/německý jazyk)