VEDOUCÍ TECHNOLOGŮ|60 000 KČ|

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
4-18-378221
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného technologa, který má praxi s vedením týmu případně technologa, který se nebojí převzít odpovědnost za svěřený tým technologů. Pokud hovoříte anglicky, máte zkušenosti s řešením technologických otázek ve výrobě, pak hledáme právě Vás !!!

V tuto chvíli hledáme pro našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnost, kandidáty na pozici "VEDOUCÍ TECHNOLOGŮ|60 000 KČ|".

Náplň práce:

  • koordinace a vedení technologů
  • nastavování technologických podmínek pro výrobní linky
  • specifikace nových strojů a technologických zařízení
  • podílení se na technologických a konstrukčních oponenturách nových výrobků
  • účast při přejímkách nových zařízení
  • podílení se na tvorbě layoutu výrobní plochy
  • tvorba a odpovědnost za technologickou dokumentaci
  • podílení se na ověřovacích sériích montážních linek
  • podílení se na výběru dodavatelů technologických zařízení
  • tvorba návrhů na zvyšování kvality výroby a snižovaní zmetkovitosti
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání v technickém oboru
  • zkušenosti na pozici technolog, vedoucí technolog či podobné pozici
  • anglický jazyk na úrovni komunikace - min. B1
  • zkušenosti s vedením lidí
  • zkušenosti s robotizovanou výrobou
  • tvůrčí a inovativní myšlení
  • ochota dále se vzdělávat, hledat nová řešení
Benefity
  • finanční osobní ohodnocení
  • příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • příplatky na stravování
  • životní a penzijní připojištění
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost dalšího kariérního růstu