VEDOUCÍ STROJNÍ ÚDRŽBY, až 55 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
7-10-352284
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

VEDOUCÍ ÚDRŽBY = zodpovědnost za preventivní a běžnou údržbu výrobních linek!

Tak přesně takovou praxi byste měli mít za sebou alespoň 3 roky + komunikativní angličtinu, abyste se mohli ucházet o naši aktuální pozici VEDOUCÍ ÚDRŽBY!

Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis i v tomto období, kdy žádost bude zpracována online.

Bližší informace k náplni práce:

  • provádění úkonů preventivních prohlídek a preventivní údržby
  • péče o strojní vybavení
  • péče o další technická zařízení
  • plánování a zajištění běžných oprav a údržeb
  • vyhodnocování technického stavu strojů a zařízení
  • kontrola práce podřízených a servisních dodavatelských firem
  • návrhy na vyřazení a pořízení nových strojů
  • výběr dodavatelů
  • analýzy poruch, návrhy na opatření oprav, provádění oprav a seřizování
  • vyhodnocování hlášení poruch a jiných podnětů obsluhy pro údržbu
  • reporting oprav a údržby
Požadavky
  • SŠ vzdělání, ideálně strojírenské
  • minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici
  • komunikativní znalost AJ – využití slovem i písmem
  • časová flexibilita
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování – formou stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění