Vedoucí skladu s AJ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 48 000 Kč
Referenční číslo
16-10-352691
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Mezinárodní společnost působící v oblasti elektroniky hledá kandidáty na pozici VEDOUCÍ SKLADU s AJ.

Jak si představit svou náplň práce?

  • zodpovědnost za koordinaci a vedení skladu
  • vedení týmu cca 30 zaměstnanců
  • zaměstnanecká agenda skladu
  • kontrola všech procesů, zajištění výkonnosti, kvality práce a implementace nových postupů
  • zajištění průběhu inventur
  • reporting vedení společnosti
Požadavky
  • zkušenosti na obdobné pozici, zkušenosti s vedením skladu, případně s vedením logistiky
  • výhodou zkušenosti z výrobní společnosti
  • znalost systému SAP, znalost práce na PC, především MS Excel a Word
  • komunikativní úroveň AJ (komunikace se zahraničním vedením společnosti, s dodavateli, apod.)
Benefity
  • částečně flexibilní pracovní doba
  • týden dovolené navíc
  • půlroční a roční bonusy
  • karta Multisport
  • příspěvek na stravování, penzijní připojištění
  • hrazené vzdělávání včetně AJ lekcí