Vedoucí skladu | Praha | až 50 000 Kč!

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-10-362952
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zahraniční společnost zabývající se oborem automotive (specifické a netradiční vozy), hledá pro své skladové prostory u Prahy MANAŽERA SKLADU!

Vedl byste jednoho vedoucího směny a tři skladníky. Jedná se rozlohou o menší sklad, který má moc příjemné zázemí s vlastními kancelářemi. Pracovní doba je od 8 do 16.30.

Náplň práce:

  • Efektivní příjem, kategorizace, skladování, vyzvednutí, balení a přeprava produktů zákazníkům v Evropě
  • Sledování zásílek (včasná spedice) - koordinace příchozího a odchozího zboží
  • Pravidelná plánovaná údržba strojů a zařízení
  • Najímání a péče o zaměstnance skladu
  • Správa a hlášení zásob a péče o spotřební materiál
  • Spolupráce s finančním oddělením
  • Komunikace s logistickými společnostmi
  • Koordinace bezpečnosti na pracovišti
  • Vylepšování odchozího procesu
Požadavky
  • Minimálně SŠ s maturitou
  • Komunikativní angličtina (alespoň B2) PODMÍNKOU
  • Alespoň 2 - 3 roky zkušeností v logistice, skladovém hospodářství, vedení lidí, základy HR
  • Platné oprávnění na VZV PODMÍNKOU
  • Pochopení evropských logistických norem
  • Dobrá znalost Excelu, Wordu
  • Čistý rejstřík trestů
Benefity
  • 3 sick days
  • Stravenky (130Kč)
  • Motivační bonusový systém
  • Možnost kariérního růstu
  • Práce ve stabilní moderní společnosti
  • Onliny kurzy
  • Občerstvení na pracovišti