VEDOUCÍ SKLADU A EXPEDICE | RUDNÁ U PRAHY

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 58 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
2-10-406353-1
Popis pozice

Máte za sebou alespoň dva roky zkušeností ve vedení výrobního skladu? Máte znalost standardů BOZP? Umíte dobře anglicky? Pojďte zajistit, aby v této výrobě v Rudné u Prahy běželo vše hladce a bez problémů – staňte se vedoucím skladu a expedice!

Na této pozici budete mít na starost:

  • vedení skladu – zajištění všech operací ve skladu a podmínek v rámci BOZP, analýza dat skladu, zajištění servisu strojů
  • práce s materiálem – ochrana při skladování (minimalizace ztráty a poškození), reporting
  • plánování zdrojů – forecasting, řízení a kontrola využití skladových zařízení
  • podpora nákupu – komunikace s dodavateli (EU), analýza potenciálních nových dodavatelů
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti na pozici vedoucího skladu ve výrobě
  • komunikační schopnosti, velmi dobrá úroveň angličtiny (reporting nadřízenému-cizinci)
  • velmi dobrá znalost práce na PC
  • analytické schopnosti (řešení problémů, prioritizace)
  • time management
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky 120 Kč