VEDOUCÍ PROJEKTŮ V AUTOMOTIVE | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
7-10-383013-12
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká vás výzva v podobě projektového managementu v automotive sektoru? Tak nastražte uši a oči!

Hledáme nového samostatného projektového manažera, který může naskočit do rozjetého vlaku v automotive. Budete pracovat pro zavedenou mezinárodní společnost působící na trhu již přes 20 let, a to v moderním, čistém prostředí elektrotechniky.

Co bude vaší pracovní náplní?

  • Správa přiděleného portfolia zákazníků
  • Koordinace nových produktů od fáze nabídky až po zavedení do sériové výroby
  • Kontrola plnění plánů výroby
  • Řízení a dělení práce
  • Komunikace napříč odděleními (výroba, nákup, vývoj, kvalita, atd.)
  • Tvorba a kontrola cenových kalkulací
  • Reporting nadřízenému
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na pozici projektového manažera nutná
  • Zkušenost v automotive sektoru (a obecně strojírenství) velkou výhodou
  • Znalost anglického jazyka na úrovni min. B2 - aktivní komunikace slovem i písmem
  • Znalost německého jazyka výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Znalost SAP výhodou
  • Vůle občasně cestovat po Evropě
Benefity
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost práce na home office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na tábory a jiné volnočasové aktivity pro děti
  • Placené jazykové kurzy
  • Každodenní využití cizích jazyků
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Dotované stravování