VEDOUCÍ PROJEKTOVÝCH MANAŽERŮ

Referenční číslo
12-10-362514
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete se stát vedoucím týmu kreativních odborníků, jehož výsledky práce jsou nedílnou součástí automobilového průmyslu?

Budete:

  • vést tým projektových manažerů
  • komunikovat s centrálou, dodavateli, zákazníky i key account managementem
  • budete mít celkovou zodpovědnost za vývojové projekty
  • moc operativy nečekejte, za to hodně cestování ano (Maďarsko, Německo, Praha)
Požadavky
  • technické vzdělání
  • komunikativní znalost německého jazyka
  • praxe jako project/program/launch manager v automotive společnosti
  • znalost mezinárodního prostředí
  • ochota cestovat
  • zkušenost s disciplinární odpovědností
Benefity
  • služební auto
  • 13.mzda
  • týdnů dovolené + možnost 4 dodatečných dnů náhradního volna
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na penzijní připojištění