VEDOUCÍ PLÁNOVAČ | výrobní firma - rozrůstáme se

Referenční číslo
16-10-386695
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zkušení plánovači, milí lídři, nastražte uši! Potřebujeme čerstvý vítr!

Jsme rostoucí firma a potřebujeme posilu. Toužíme po dynamické osobnosti, která má zkušenost s vedením týmu a rozvojem lidí. Bude nám plánovat výrobu a přinese nový úhel pohledu. Pokud jsi připraven/a na takovou výzvu, ozvi se nám.

TVÁ ZODPOVĚDNOST:

  • zajištění plynulého výrobního toku
  • plánování zakázek, reflexe plnění, včasnost dodávek.
  • rozvoj, motivace a vedení týmu plánovačů
  • zefektivnění procesů
  • účast na KAIZEN projektech
Požadavky

ČÍM BYCHOM BYLI RÁDI KDYBY JSI DISPONOVAL/A:

  • komunikuješ v AJ, dáme ti prostor se rozmluvit, pokud teď nepoužíváš
  • zkušenost s rozvojem týmu, vedení lidí
  • pokročilá orientace v logistických procesech nebo skladovém hospodářství ve výrobní firmě
  • znalost ERP systémů
Benefity

CO NA OPLÁTKU RÁDI NABÍDNEME MY:

  • možnost seberealizace
  • 13. plat
  • docházkový bonus - za 100% docházku 1300kč/měs. navíc k platu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na výborné stravování přímo u nás za symbolickou cenu (oběd vyjde cca na 30kč)
  • příspěvek na sport a kulturu - 1500 měsíčně
  • zvýhodněné mobilní tarify i pro známé nebo rodinu
  • firemní akce
  • vánoční dárky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odměny za doporučení zaměstnance na vybrané pozice
  • příspěvky na životní jubilea

Máme toho kupu a jsme supr parta, tak neváhej a pojď se k nám podívat.