Vedoucí oddělení kvality

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
8-10-382785
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do čisté elektrovýroby hledáme vedoucího oddělení kvality.

Náplň práce:

  • Řízení vstupní, výrobní a výstupní kontroly komponentů a výrobků
  • Optimalizace a zlepšování kontrolních procesů kvality
  • Tvorba kontrolních plánů kvality
  • Řešení interních/externích reklamací, řízení nápravných opatření, vč. 8D reportů
  • Spolupráce na hodnocení dodavatelů
  • Zodpovídá za metrologii společnosti
  • Tvorba kontrolních a měřících předpisů
  • Plnění cílů kvality a jejich reportování řediteli úseku Techniky a Kvality
  • Úzká spolupráce s ostatními útvary společnosti
  • Vést, rozvíjet a motivovat menší tým kvalitářů
Požadavky

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání ideálně technického směru; praxe v oblasti výrobní kvality min. 2 roky podmínkou
  • Technické myšlení velkou výhodou
  • Zkušenost s řešením interních a externích reklamací
  • Znalost ISO 9001 výhodou
  • Samostatnost, přesnost a zodpovědnost
  • Schopnost koncepčního a analytického myšlení
  • Velmi dobré porozumění systémům, procesům a jejich organizaci
  • Orientace na tým, empatie, schopnost vést a motivovat
  • Schopnost řešit konfliktní situace a umět se prosadit
  • Zájem se dále vzdělávat a zdokonalovat v dané oblasti
  • Flexibilita, otevřenost inovacím a loajálnost k firemní kultuře
  • AJ komunikativní úroveň, ideálně B2
  • znalost MS office, SAP výhodou
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Benefity
  • Zázemí prosperující společnosti
  • Zodpovědnou pozici s vysokou mírou samostatnosti
  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Program zaškolení
  • Profesionální a přátelský kolektiv
  • Práci na plný úvazek
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Služební mobil k soukromému užití
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Každoroční navýšení mzdy
  • Odměnu za odpracovaná léta ve společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Péče o zaměstnance (vitaminový program, kulturní akce, ad.)