VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY!

Referenční číslo
7-30-346034
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti kvality z výrobního prostředí a chcete se v kariéře posunout dál? Pokud ano, je tu příležitost právě pro vás v podobě pozice VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY!

Co čekáme my od vás?

Potřebujeme, abyste se uměli domluvit anglicky nebo německy, měli zkušenost s vedením lidí a znali normy, ISO, požadavky, které se kvality týkají.

Blíže k náplni práce, kterou budete zajišťovat:

  • zpracování analýz (neshody, reklamace)
  • vedení evidence reklamací, ověřování a navrhování opatření
  • zodpovědnost za interní, dodavatelské a zákaznické audity
  • navrhování cílů a strategií v oblasti kvality a řešení požadavků od zákazníků
  • veškerá komunikace se zákazníky
  • zodpovědnost za budování, efektivnost a trvalé zlepšování systému kvality
  • měsíční vyhodnocování stavu systému včetně rozborů vnitřních i vnějších neshod
  • řízení projektů v oblasti kvality
  • nastavení řízení jakosti vzhledem k dodržování norem, firemních předpisů, jakosti výroby
  • zodpovědnost za dodržování bezpečnosti práce a životního prostředí v rámci svého oddělení
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání, technicky zaměřené
  • AJ nebo NJ pro denní využití písmem i slovem (mezinárodní prostředí)
  • praxe na stejné nebo podobné pozici alespoň 3 roky
  • zkušenost s vedením lidí
  • znalost ISO norem, především IATF-16949
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • výkonnostní prémie
  • prémie za přítomnost
  • podíl na hospodářském výsledku společnosti
  • placené přesčasy
  • možnost částečného home office
  • flexibilní pracovní doba
  • dotované stravování
  • příspěvky na dojíždění
  • silná podpora jazykového a profesního vzdělávání
  • zvýhodněný zaměstnanecký telefonní tarif
  • firemní akce

K tomu všemu nabízíme zajímavé mzdové ohodnocení a řadu dalších nadstandartních benefitů!