VEDOUCÍ NÁSTROJÁRNY S AJ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
7-10-396468-9
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do výrobní firmy zabývající se vstřikováním plastů hledáme VEDOUCÍHO NÁSTROJÁRNY.

Co by Vás čekalo?

  • Vedení týmu 25 nástrojařů, koordinace jejich práce a dohled nad kontrolou kvality nástrojů.
  • Příprava nástrojů pro formy do vstřikolisů
  • Opravy a přípravy forem
  • Dohled nad čistotou a bezpečností na pracovišti

Pro více informací nám pošlete svůj životopis nebo si zavolejte o více informací na číslo 601 204 498.

Požadavky
  • Minimálně středoškolské technické vzdělání
  • Zkušenosti na pozici nástrojař nebo vedoucí nástrojárny
  • Zkušenosti s přípravou nástrojů na formy vstřikovacích lisů VÝHODOU
  • Komunikativní znalost AJ
  • Zkušenosti s vedením týmu
Benefity

13. mzda

Dovolená 5 týdnů

Stravenky

Příspěvek na dojíždění

Jazykové vzdělávání

Služební telefon, počítač