VEDOUCÍ MONTÉRŮ l ZAHRANIČNÍ PROJEKTY

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
16-10-375285
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chceš být součástí zajímavých projektů v zahraničí? Chceš pracovat pro společnost s dlouholetou tradicí a historií? Chceš poznávat svět?

Můžeš být u toho! Hledáme kandidáty pro pozici Vedoucí montérů pro zahraniční projekty v oblasti strojírenství.

Je potřeba, abys byl zkušený s vedením pracovního týmu a technicky zdatný, protože budeš fakticky řídit montáž u klienta v zahraničí a vést práci montérů. Jakmile zařízení dorazí na stavbu, zajišťuješ s týmem jeho montáž a následný úvod do provozu. U větších projektů budeš na stavbě spolupracovat ještě s manažerem výstavby.

Tvým úkolem bude:

  • řízení a montáž zakázky v místě realizace
  • příprava technologie montáže
  • vedení týmu při samotné montáži
  • dodržovat termíny stavby dle harmonogramu
  • posuzovat a evidovat vícepráce subdodavatelů
  • denní kontrola práce a reporting
  • dohled nad dodržováním zvolené technologie

V uvedené mzdě je zahrnuta fixní odměna 35 000 - 40 000Kč a diety (dle cílové země) počítali jsme průměr 40euro/ den (cca 30 000 Kč).

Požadavky

Co požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • komunikační znalost anglického jazyka (B1)
  • zkušenosti s vedením stavby a technologií montáže
  • znalost hydroenergetických zařízení výhodou
  • zkušenosti s vedením týmu
  • ochota cestovat a působit dlouhodobě v zahraničí
  • samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost
Benefity
  • dovolená 4 týdny + 5 dnů navíc
  • dotované stravování
  • jazykové kurzy
  • zázemí silné tradiční společnosti