VEDOUCÍ MONTÉR | ZDIBY | 60 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
2-10-406251
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro klienta působícího v oblasti chemického a agroprůmyslu hledáme šéfmontéra.

Vaší hlavní náplní práce bude:

  • Tvorba projektové dokumentace v oblastech elektro, MaR a slaboproud (ŘS).
  • Zpracování dokumentace pro realizaci, včetně studií, výpočtů a skutečného stavu.
  • Spolutvorba kalkulací.
  • Komunikace s klientem a koordinace s ostatními projektovanými profesemi.
  • Komunikace s dodavateli.
  • Řešení technických problémů na stavbě ve spolupráci se šéfmontérem.
  • Možnost spolupráce na zkouškách instalace celého díla.
Požadavky
  • SŠ vzdělání (technický obor; elektrotechnika výhodou)
  • Praxe 2 roky na stejné nebo podobné pozici
  • Vyhláška 50 §6
  • Kladný vztah k elektrotechnice a povědomí o projekci (základy)
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • Smysl pro detail, problem-solving skills
  • ŘP sk. B
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny výhodou
Benefity
  • 20 dnů dovolené + 5 sick days
  • Služební telefon a notebook
  • Možnost home office
  • Stravenkový paušál
  • Možnost profesního růstu, školení