VEDOUCÍ KVALITY s NJ

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
9-18-370785
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

VEDOUCÍ SÉRIOVÉ KVALITY s NJ ! Hledáme silnou osobnost, která zvládne jednu z vedoucích pozic v automotive kvalitě, dokáže skutečně vést podřízené a jednat na úrovni se zákazníkem.

Vaším úkolem bude:

  • provádění systémových a metodických / procesních auditů, auditů výrobků
  • přípravu a realizaci zákaznických auditů
  • zpracování veškerých úkolů týkajících se kvality v rámci perspektivního plánování kvality, např. perspektivní plánování specifické pro jednotlivé zákazníky, kontrolní plán, analýza FMEA, SPC, design review, hodnocení kvality plánování zkušebních prostředků
  • plánování všech opatření týkajících se kontrol kvality, vytváření a řízení plánů zkoušek, zkušebních instrukcí, regulačních karet
  • uvolňování dílčích výrobních vzorků pro sériovou výrobu
  • zpracování dodavatelských reklamací
  • analyzování a zpracování reklamací zákazníků
Požadavky

Uvítáme kandidáty, kteří splňují následující požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • dobrou znalost německého jazyka slovem i písmem podmínkou, znalost anglického jazyka je výhodou
  • praxe v oboru kvality na vedoucí pozici min. 2 roky (obor automotive, strojírenství, výroba)
  • manažerské zkušenosti se řízením týmu
  • řid. průkaz skup. B
Benefity
  • služební automobil (hrazené jízdy do zaměstnání)
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • věrnostní odměny
  • kvartální bonusy
  • závodní stravování
  • penzijní pojištění