VEDOUCÍ KVALITY S AJ, šance na kariérní posun!

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
7-10-351989
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Znáš nástroje kvality a normy ISO? Baví tě řešení kvalitativních problémů ve výrobě? Domluvíš s anglicky se svým nadřízeným? Máš ambici a potenciál, potřebný k vedení podřízených?

SUPER! Hledám přesně TEBE!

Potřebuji člověka, který povede tým 3 techniku kvality, a bude reportovat manažerovi kvality celého holdingu.

Budeš např.:

  • Kontrolovat proces výroby a činnosti svých podřízených
  • Zodpovídat za technickou dokumentaci
  • Řešit zákaznické a dodavatelské reklamace
  • Sledovat nápravná opatření
  • Podílet se na auditech

Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis i v tomto období, kdy žádost bude zpracována online.

Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Velmi dobrá AJ (nutná pro komunikaci s nadřízeným)
  • Předchozí praxe v kvalitě výrobní firmy
  • FMEA, 8D, PPAP, 5XWhy jsou více, než žádoucí
Benefity

Nástup možný ihned!

  • Motivační prémie, vázáné na výsledky
  • 5 týdnu dovolené