VEDOUCÍ KVALITY | RODINNÉ PROSTŘEDÍ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-10-351869
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Práce v korporátu Vás už nebaví a hledáte zaměstnavatele, kde budete své kolegy skutečně poznat a kde budete osobně zodpovědný za své výsledky? Chcete se v zaměstnání cítit jako s rodinou a k tomu pracovat na zajímavých projektech? Tak to pro Vás něco máme!

Pro výrobní pobočku německé společnosti, která působí v oblasti automatizace právě hledáme šikovného kandidáta na pozici:

VEDOUCÍ KVALITY

Náplní práce bude:

  • vytváření, udržování a kontrola systému jakosti ve společnosti
  • zodpovědnost za dodržování systému ISO
  • změnová řízení
  • příprava interních a externích auditů
  • řešení zákaznických reklamací
  • zpracování pracovních postupů
  • spolupráce s vedením společnosti
Požadavky
  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • relevantní zkušenost v kvalitě ve strojírenství
  • znalost metod a nástrojů kvality
  • angličtina na komunikativní úrovni - využití se zákazníky, vedením společnosti
  • řidičský průkaz B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • prémie za ukončené projekty
  • zajímavá práce ve stabilní a úspěšné menší společnosti
  • podpora profesního i osobnostního růstu
  • neformální pracovní prostředí a prostor pro uplatnění vlastních nápadů, schopností a iniciativy