VEDOUCÍ KONSTRUKCE / VÝVOJE s AJ

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
6-10-357517
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte rádi moderní prostředí a nové technologie? Hledám zkušeného vedoucího R&D, který povede tým konstruktérů. Člověk na této pozici bude rozhodovat o finální podobě zadaných projektů.

Co bude Vaším úkolem:

  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • vedení týmu konstruktérů
  • konstrukce / návrhy komponent nebo vytváření technických zadání
  • koordinace svěřených projektů v rámci R&D
  • schvalování výrobků do sériové výroby

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete Váš strukturovaný životopis!

Požadavky
  • VŠ nebo SŠ technického směru
  • AJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • zkušenosti z oblasti konstrukcí forem
  • komunikační dovednosti a organizační schopnosti
  • zkušenost s vedením lidí a jejich motivace
  • znalost práce na PC včetně 2D, 3D konstrukčních programů
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • každoroční valorizace platu
  • dotované závodní stravování
  • plat + 20% bonusy