VEDOUCÍ KONSTRUKCE / VÝVOJE s AJ

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
6-10-348965
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného konstruktéra R&D pro řízením a organizováním práce vlastního týmu konstruktérů. Člověk na této pozici bude rozhodovat o finální podobě zadaných projektů ve smyslu vhodnosti konstrukce a funkce produktu, budete provádět konstrukční dozor při výrobě a zkoušení nových nástrojů. Také se budete zabývat zpracováváním studií, konstrukčních návrhů a úplné konstrukční dokumentace v oboru konstrukce forem a ostřihovacích nástrojů. Další činností je vypracovávání konstrukční dokumentace pro přípravky a měřidla. Součástí náplně práce Vás také čeká četná jednání přímo s našimi zákazníky a dodavateli nástrojů.

Finanční ohodnocení se bude odvíjet od vaší předešlé praxe, osobnostních předpokladů a schopností. Velice rádi se s Vámi domluvíme ku spokojenosti obou stran.

Požadavky
  • VŚ nebo SŠ technického směru
  • AJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • zkušenosti z oblasti konstrukce nástrojů jsou podmínkou
  • komunikační dovednosti a organizační schopnosti
  • zkušenost s vedením lidí a jejich motivace
  • znalost práce na PC včetně 2D, 3D konstrukčních programů
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • každoroční valorizace platu
  • dotované závodní stravování
  • plat + 20% bonusy