VEDOUCÍ KONSTRUKCE | AUTOMOTIVE | PRAHA

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 115 000 Kč
Referenční číslo
2-10-405250
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Výzva pro zkušeného odborníka a vedoucího!

Chcete pracovat pro jednu z nejmodernějších mezinárodních společností v ČR nejen v oblasti automotive, vést tým cca 10 lidí a používat angličtinu?

Zajímá Vás vývoj spalovacích motorů nebo baterií, zejména v oblasti automotive? Pak jste náš člověk!

Co bychom od vás očekávali:

  • Podpora vývoje produktů a identifikace inovačních příležitostí prostřednictvím průzkumu trhu a technologií
  • Určování rozsahu projektu, načasování, přístupu k realizaci a požadavků na zdroje
  • Vedení projektového týmu připravujícího 2D a 3D rozvržení při dodržení časových a nákladových cílů
  • Schvalování připravené dokumentace
Požadavky
  • Vysokoškolské vzdělání technického směru (elektronika/strojírenství výhodou)
  • Zkušenosti s vedením projektů v oblasti automobilového průmyslu (baterie, spalovací motory atd.)
  • Efektivní realizace tohoto typu projektů od čistého návrhu až po vývoj hardwaru
  • Zkušenosti se svařováním článků, technikou spojování mědi a hliníku
  • Navrhování silnoproudých a vysokonapěťových (12 až 1200 VDC) napájecích systémů (konektory, přípojnice, kabely, stykače a pojistky), elektronické obrysy a balení desek plošných spojů, vedení kabelových svazků
  • Objemové výrobní techniky, jako je lití hliníkových a železných odlitků do písku a pod tlakem, lisování, vstřikování plastů, výroba plechů, spojování kovů (svařování/nýtování/lepení), výroba desek plošných spojů a montáž kabelových svazků
  • Znalost 3D CAD systémů
  • Angličtina na úrovni B2
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 12 sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Kurzy angličtiny s rodilým mluvčím
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home office
  • Stravenky
  • Úhrada ročního kuponu na veřejnou dopravu
  • Odměna za doporučení vhodného kandidáta
  • Multisport karta