VEDOUCÍ BOZP a PO, až 90 000 Kč/měs.

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
7-10-359435
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Náplň práce:

  • zodpovědnost za plnění povinností zaměstnavatele v oblasti BOZP dle legislativních požadavků a jejich přenesení do systému BOZP firmy,
  • tvorba a neustálé zlepšování systému BOZP v souladu s požadavky,
  • nastavení cílů BOZP, kontrola plnění, analýza neshod a návrhy opratření - pravidelné prezentace vedení,
  • sledování a kontrola bezpečných a hygienických pracovních podmínek na pracovišti,
  • udržování stávajících výrobních zařízení v souladu s požadavky legislativy a hodnocení nových zařízení, materiálů a činností z hlediska požadavků BOZP,
  • řízení vyšetřování okolností a příčin pracovních úrazů, zpracování a uchovávání záznamů o úrazech a vytváření opatření k zamezení pracovních úrazů,
  • komunikace s příslušnými úřady (OIP,PČR atd.)
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání,
  • certifikát OZO,
  • min. 3 roky praxe v oboru ve výrobní firmě,
  • AJ na komunikativní úrovni,
  • znalost MS Office na uživatelské úrovni,
  • dobré organizační schopnosti, - samostatnost, důslednost.
Benefity
  • 5 týdnů dovolené,
  • výkonnostní prémie, prémie za přítomnost,
  • podíl na hospodářském výsledku společnosti,
  • příspěvky na životní popř. penzijní připojištění,
  • jazyková podpora a podpora profesního vzdělávání.