UX DESIGNER SENIOR

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
4-16-356601
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáš práci v Ostravě? Máš zkušenosti s návrhem a vývojem UX pro klíčové projekty a chceš pracovat pro zavedenou, ale stále se rozvíjející společnost? Dej o sobě vědět a probereme detaily.

Náplň práce:

  • plánování a vývoj konstrukčního systému (SEEDS)
  • udržování konstrukčního systému (prvky návrhu, webová stránka dokumentace apod.)
  • návrh UX a UI Design pro projekty
  • statistiky uživatelů a shromažďování požadavků
  • provádění testů použitelnosti

Můžeš se těšit na řadu benefitů a neformální firemní kulturu.

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání IT směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni
  • silné dovednosti vizuálního designu (Figma)
  • znalost SASS, React, Angular a Contentful
  • znalost Azure DevOps
  • dobré komunikativní dovednosti
Benefity
  • parkovací místo
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • cafeteria system
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • přístup k nejmodernějším technologiím
  • účast na prestižních projektech
  • občerstvení na pracovišti samozřejmostí