ÚDRŽBÁŘ/VÝROBNÍ TECHNIK/ VYHL. 50 §5/ KLÁŠTEREC

Referenční číslo
8-18-357381
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte platnou vyhlášku č. 50/78 Sb., min. §6 a hledáte práci jako údržbář - technik. Pokud ano, hledáme právě Vás.

Náplň práce údržbáře obsahuje:

pravidelnou údržbu zařízení, samozřejmostí je spolupráce s techniky a výrobou. Dále se budete podílet na drobných úpravách výrobního zařízení dle požadavků výroby a také opravách zařízení. Budete pracovat na tři směny.

Požadavky

Co byste měl splňovat:

SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru (praxe ve výrobní společnosti výhodou)

vyhláška č. 50/78 Sb., min. §6 podmínkou

schopnost číst v technických výkresech, schématech

znalost anglického jazyka výhodou

řidičský průkaz skupiny B

pokročilá znalost MS office

Benefity
  • roční bonus
  • náborový příspěvek až 18 000 Kč/ rok
  • odměna za odpracované roky
  • příspěvek na stravování, závodní stravování
  • vstupenky na sportovní a kulturní akce
  • mobil + zvýhodněný tarif
  • interní systém vzdělávání
  • firemní akce pro rodiny
  • relokační příspěvek