Údržbář v potravinářské výrobě, Klatovy

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-10-354783
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do potravinářské výroby v Klatovech obsazujeme pozici ÚDRŽBÁŘE, který by byl ochotný pracovat buď ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu.

Máte zkušenost s údržbou strojů ve výrobě? Jste manuálně zručný a láká Vás práce v čistém potravinářském provozu? Ozvěte se nám a my Vám řekneme víc.

Nabízíme širokou škálu benefitů a zajímavé finanční ohodnocení.

Požadavky
  • minimálně výuční list - strojní nebo elektrotechnické zaměření
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • zkušenost z údržbou strojního zařízení ve výrobě
  • uživatelská znalost práce na PC
Benefity
  • 13. mzda
  • měsíční prémie
  • příspěvek na dopravu
  • docházkový bonus ve výši 2000 Kč
  • příplatek za noční a odpolední směnu 20 %
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění až 1000 Kč
  • zvýhodněný tarif i pro rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní akce
  • profesní a odborné vzdělávání
  • finanční odměny za zlepšovací návrhy
  • bonusy za doporučení nového zaměstnance