ÚDRŽBÁŘ | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
7-10-401737-5
Popis pozice

Máš už nějaké zkušenosti jako údržbář nebo jsi čerstvý absolvent, který je technicky zdatný? Nevadí ti práce na 2 směny?

Do menší firmy na českobudějovicku hledáme ÚDRŽBÁŘE.

Co budeš mít na starosti:

  • Provádění prací s průmyslovým strojním vybavení (včetně instalace, údržby, oprav a preventivních prohlídek strojů a zařízení).
  • Zjišťování a diagnostikování mechanické poruchy zařízení.
  • Práce podle technických výkresů a specifikací strojního zařízení.
  • Budeš spolupracovat s externími firmami.
  • Budeš se podílet na opravách ve výrobní hale a v administrativní budově.
  • Budeš sledovat a vyhodnocovat spotřebu náhradních dílů.

Tak neváhej a pošli nám svůj životopis!

Požadavky
  • Technické vzdělání
  • Zkušenosti na obnobné pozici
  • Technické myšlení
  • Ochota pracovat na 2 směny
  • Vyhláška č. 50/1978 sb. (výhodou)
  • Znalost PLC (výhodou)
Benefity
  • Každý rok + 1 den volna navíc
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Čtvrtletní a roční bonusy
  • Firemní akce