ÚDRŽBA STROJŮ | JIHLAVA

Plný úvazek
Mzda
27 000 - 34 000 Kč
Referenční číslo
6-10-392099
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví tě údržba strojů? Máš vyhlášku 50/1978 Sb., § 6 a praxi s údržbou ve výrobě?

Chceš pracovat v Jihlavě, v klidu se dostat do práce autem nebo MHD a mít kolem sebe prima partu lidí?

U nás je to možné!

Pracujeme od pondělí do pátku ve dvousměnném provozu a hledáme kolegu na pozici ÚDRŽBÁŘ STROJŮ.

Tvým úkolem bude preventivní a operativní údržba výrobních zařízení (vstřikovací lisy, manipulátory, přípravky)

Instalace nových strojních zařízení a přípravků.

Řešení provozních závad, prevence závad a vedení předepsané agendy údržby.

Podílení se na opravách i zlepšování technického stavu strojového parku.

Úzká spolupráce oddělením výroby a práce s technickou dokumentací.

Požadavky

SŠ/SOU v technické oblasti

podmínkou je vyhláška 50/1978 Sb., min. § 6

znalost základů práce na PC

zkušenosti s PLC programováním - výhodou

znalosti hydrauliky a pneumatiky - výhodou

Benefity

13. mzda

měsíční prémie dle výkonu

stravné v hodnotě 90 Kč s dotací zaměstnavatele

poukázky na údržbu pracovního oděvu

5 týdnů dovolené, další dny dovolené podle odpracované doby

parkování v areálu, dostupnost MHD